Arçelik’ten işletmelere kiralama yöntemiyle görüntüleme sistemi

Türkiye’nin önder mesken teknolojileri şirketi Arçelik, görüntüleme sistemleri alanında uzun periyotlu kiralama modeliyle de hizmet vermeye başladı. Endüstriyel ekranlar alanında geniş bir eser yelpazesi ve Türkiye geneline yayılan güçlü servis ve dayanak ağıyla müşterilerinin gereksinimlerine cevap veren Arçelik, kiralama modeliyle de kıymetli avantajlar sunuyor.

Akıllı ekran, akıllı tahta ve videowall üzere endüstriyel ekranlar, otel lobilerinden, toplantı salonlarına, AVM dış cephelerinden, havaalanlarına kadar çabucak her yerde giderek daha yaygın olarak kullanılıyor. Eser ve hizmetlerin tanıtımı, indirim ve promosyonların duyurulması, reklam ve anonslar üzere pek çok alanda endüstriyel ekranlar işletmelerin müşterileriyle irtibat kurmasını sağlayan kıymetli bir araç olarak öne çıkıyor.

Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer

Arçelik, işletmelerin kampanya ve tanıtımlarını kolay kolay yönetebileceği endüstriyel ekranları farklı maliyetler ve sıkıntılarla müsabakadan uzun periyotlu olarak kiralama imkânı sunuyor. Kiralama modeli sayesinde işletmeler, yüksek satın alama maliyetlerine katlanmadan, değişen gereksinimlerine nazaran ekran sayısını artırıp azaltma esnekliğine de sahip oluyor. Arçelik’in suram ve yerinde bakım hizmetlerinin yanı sıra yazılım güncellemeleri ve teknoloji süratle değiştiğinde yeni ve daha gelişmiş ekranlara geçme üzere imkanlardan da yararlanabiliyorlar.

YAYGIN VE GÜÇLÜ SERVİS AĞI HİZMETİ

Türkiye’nin konut teknolojileri alanında başkan şirketi olarak görüntüleme sistemleri alanında da küçük, orta ve büyük tüm işletmelere, yüksek performanslı eserlerle hizmet verdiklerine değinen Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, “Günümüzde imaj sistemleri işletmelere, müşterileriyle etkileşime geçme fırsatı sağlıyor. Arçelik, endüstriyel ekranların birinci örneği olan TV üretimine 1975 yılında başladı. 2015 yılından bu yana da profesyonel görüntüleme ekranları ve içerik idare yazılımları alanında üretim ve ar-ge çalışmaları yapıyoruz. Türkiye genelindeki yaygın servis ağı ve dayanak hizmetlerimizle müşterilerimizin gereksinimlerine karşılık veriyoruz. Farklı boyutlarda endüstriyel monitörler, videowall monitörler, akıllı ekranlar, profesyonel bilgilendirme ekranları ile çok geniş bir eser çeşitliliğine sahibiz. Bu alanda müşterilerimize kiralama modeli ile de hizmet vermeye başlayarak kıymetli avantajlar sağladık. Heyetim, yerinde bakım ve dayanak hizmetinin yanı sıra yazılım güncellemelerini de kiralama devri boyunca fiyatsız olarak sunuyoruz” dedi.

UZUN PERİYOTLU KİRALAMA MODELİ

Arçelik’in görüntüleme sistemleri alanında kiralama modeliyle müşterilerine sunduğu eserler ortasında farklı boyutlarda (22”-43”-55”-98” gibi) endüstriyel monitörler, videowall monitörler (49” ve 55” boyutlarında), endüstriyel PC/digital signage player eserleri, içerik idare yazılımı (content management software) ve bakım-destek hizmetleri yer alıyor. Kiralama hizmetinden büyük küçük tüm işletmeler yararlanabiliyor. Arçelik’in uzun periyotlu kiralama modelinde müşterilere farklı seçenekler sunuluyor. Müşterilerin her türlü gereksinimine yanıt vermeyi hedefleyen modelde, 3 farklı düzeyde bakım-destek hizmeti, yerinde bakım tamir hizmeti, 3 yıl sonunda eserlerin uygun taksitlerle yine kiralanması yahut teknolojik olarak aktüel modeller ile devam edilmesi üzere seçenekleri yer alıyor.

PROFESYONEL EKRANLAR GÜÇLÜ VE UZUN ÖMÜRLÜ

7 gün/24 saat yahut 7 gün/16 saat çalışabilecek özelliklere sahip olan ekranlar, endüstriyel eser dizaynlarına uygun halde üretildi. Olağan televizyonlarda 30.000 saat ömürlü paneller kullanılırken bu eserlerde panel ömrü 50.000 saati buluyor. Müşterilerin hem yatay hem de dikey olarak kullanılabileceği ekranlar bulut tabanlı içerik idare yazılımı ile hazırlandı. Bu sayede ekranları uzaktan yönetebilmek ve içerikler için bir yayın akışı planlayabilmek mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir