Karakter özelliklerinizi önce siz öğrenin! Böyle yumruk sıkıyorsanız çok zekisiniz! Siz yumruğunuzu nasıl sıkıyorsunuz?

Çoğu vakit istem dışı yapılan bir hareket de yumruk sıkmadır. Fakat bu bilmeden yapılan harekette de sırlarınız gizli. Pek çok kişilik testi ortasında yer alan yumruk sıkma formunu, karakter tahlili olarak kullanan çalışmalar da yapılmaya devam ediyor. Pekala yumruk sıkma formuna nazaran en zeki bireyler kimler?

İstemsiz yapılan hareketlere dikkat etmelisiniz

Hazırlanan karakter testlerinde, pek çok kişinin istemsiz yaptığı davranışların, karakterlerinin sonucunda olduğu belirtiliyor. Bu testler, bizim farkına varamadığımız huylarımızı gün yüzüne çıkarıyor. Karakter testleriyle tanınan Mia Yilin de TikTok hesabında yayınladığı görüntüde gerçek kişiliğinizi öğrenmeniz için kimi ipuçları sundu. Sağ ellerini kaldırmaları söylenen kullanıcılara, Yilin kişilik özelliklerini anlattı. Pekala siz nasıl yumruk sıkıyorsunuz?

İki tip ile yumruktan kişiliğe notlar düşülüyor

TİP 1: Baş parmağınızı saklıyorsanız…

Başparmağını öteki parmaklarının altına koyanların, Tip 1 kişiliğe sahip olduklarını belirten Mia, bu şahısların zeki, barışçıl ve çok saygılı olduklarının altını çiziyor. Duygusal olmaları nedeniyle çok da niyetli olan bu isimlerin, yumuşak bir kalpleri olduklarını belirtiyor. Ayrıyeten diğerlerini kırmamak için daima sessiz kaldıkları da söz ediliyor.

İkili bağlantılarda karşılarındaki insanı çok önemseyen bu tipteki şahıslar, olayların üzerine enine uzunluğuna düşünür ve o denli karşılık verirler. Bu insanları anlamanız için onların kalbini çalmanız için kâfi olacaktır.

TİP 2: Baş parmağınız üstte kalıyorsa…

Başparmağını öteki parmaklarının üzerine koyan beşerler tip 2 kişilik olarak bedellendiriliyor. Fikirleri hayli süratli ilerleyen bu beşerler, hayalperest olmalarının yanı sıra çok insancıl ve yardımseverler. Çok da sabırsız oldukları için derin fikirleri olduğunu söylemek mümkün değil. Ayrıyeten çabuk sinirlenirler ve kendilerini de erkenden aşikâr ederler.

Duygularını saklamaya çalışırken başarılı olamayıp his patlamaları da yaşadıklarını söyleyen Mia, utangaç ve içe kapanık bir kişilik yapıları olduğunun da altını çiziyor. Ayrıyeten birinden hoşlandıklarını fark ettiklerinde de çoklukla çok uzun bir vakit geçtiğini söylüyor.

Test edenler de söylenenlerin hakikat olduğunu tez ediyor

Mia Yilin’in görüntüsünü izleyenler, yapılan tahlillerin doğruluğuyla ilgili fikirlerini paylaşıyor. Toplumsal medya kullanıcıları, yumruk sıkma formlarıyla ilgili söylenenlerin büyük ölçüde yanlışsız olduğunu argüman ediyor. Bilhassa besbelli özelliklerinin bu istikamette geliştiğinin üzerinde duruyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir