Lionel Messi hayalini açıkladı! “Benim son şansım”

Arjantin Ulusal Grubu’nda Lionel Messi, Dünya Kupası’nda Suudi Arabistan ile oynayacakları müsabaka öncesi açıklamalarda bulundu.

Yıldız isim, sakatlığı olduğuna dair çıkan haberleri yalanladı ve, “Kendimi fizikî olarak çok güzel hissediyorum. Rastgele bir sıkıntım yok. Dünya Kupası’na çok uygun geliyorum” tabirlerini kullandı.

Geçtiğimiz aylarda yaptığı “Benim için son Dünya Kupası” açıklamasını bir kere daha yineleyen Messi, “Bu Dünya Kupası benim için özel zira muhtemelen son olacak. Büyük hayalimi gerçekleştirmeye çalışacağım” diye konuştu.

“Arjantinli olmayan insanların benim için Arjantin’i desteklemesi şahane, minnettarım” diyen 35 yaşındaki futbolcu, “Suudi Arabistan müsabakası öncesi kadro arkadaşlarıma Dünya Kupası tecrübesinden keyif almalarını söyleyeceğim zira onların yaşında ben keyif almıyordum” dedi.

Messi son olarak, “Bu grup bana 2014’teki kadroyu hatırlatıyor. Çok emsal güçte bir ekipti. Alanda ne yapmamız gerektiğini çok âlâ biliyorduk. Buraya da kusursuz bir formla gelmek mükemmel bir şey ve itimat veriyor” yorumunda bulundu.

Arjantin, Dünya Kupası’nın birinci maçında 22 Kasım Salı günü Suudi Arabistan ile karşılaşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir