Nişan yüzüğünü taktı: Ama ufukta düğün görünmüyor

Elbette nişanlanıp bir müddet sonra evlenen ünlü çiftler var çok sayıda. Fakat parmaklarına yüzüğü takıp yıllarca nişanlı olarak hayatını sürdürenler de azımsanacak oranda değil.İşte savlara bakılırsa bunlara yeni bir halka daha eklendi.

ORTADA BİR YÜZÜK VAR LAKİN… 
Müzik dünyasının “ihtiyar delikanlısı” Mick Jagger’ı bilenler bilir. Şu anda 79 yaşında olan lakin sahnedeki gücüyle torunu yaşındakilere taş çıkartan Jagger, uzun müddettir birlikte olduğu balerin sevgilisi Melanie Hamrick ile nişanlandığı haberiyle gündemde bir müddettir.

Bunun nedeni de Hamrick’in sol elinin yüzük parmağında taşıdığı iri elmas taşlı yüzük. Bu yüzük, sahiden de Mick Jagger tarafından Melanie Hamrick’e ikram edildi. Yani 1920’li yılların romantik anlayışıyla tasarlanmış bu yüzük genel manada bir “nişan” yüzüğü.

Ama başta bu yüzüğü taşıyan kişi yani Jagger’ın sevgilisi Hamrick olmak üzere kimse onların kısa mühlet içinde evleneceğine inanmıyor. Hatta sonunda kesinlikle evlenecekleri manasına hiç gelmiyor! Nasıl mı? Gelin, beraberce bir bakalım.

 

‘YÜZÜĞÜ TAKMIŞ OLMAM YAKIN VAKİTTE EVLENECEĞİMİZ MANASINA GELMİYOR’
Öncelikle çiftin nişan yüzüğüne karşın evleneceklerinin kesin olmadığı argümanlarının çıkış noktası Melanie Hamrick’in kelamları.

Kısa bir mühlet evvel First Position isimli kitabını piyasaya çıkaran balerin Melanie Hamrick, People mecmuasına verdiği röportajda, bu yüzüğü takmış olmasının yakın vakitte evlenecekleri manasına gelmediğini söyledi.

36 yaşındaki Hamrick ” Memnunluktan gülümsemem gerek zira bana bu yüzüğü Mick verdi, o denli mi? Evet… Yüzük parmağı için mi? Evet.. Ancak biz ateşli ergenler üzereyiz. Benim fikrime nazaran bu bir “söz” yüzüğü. Biz olgunlaşmayacağız ve buna “söz yüzüğü” diyeceğiz” formunda karmaşık bir açıklama yaptı.

Melanie Hamrick birebir röportajda kendini evli bir bayan olarak görüp görmediği sorusuna da şu enteresan cevabı verdi: “Bilmiyorum.” Sonra da kelamlarını şöyle sürdürdü: “Ben olayları yaşayarak görmekten yana olan bir beşerim. Kim bilir.”

‘EVLİLİK İÇİN DEĞİL YALNIZCA ONU MEMNUN ETMEK İÇİN’
Melanie Hamrick aslında bu yüzüğü geçen haziran ayından bu yana parmağında taşıyor. Kendisi bunu kesinlikle gerçekleşecek bir evliliğin sembolü olarak değil bir cins kelam yüzüğü olarak görüyor.

Fakat Melanie Hamrick’in Daily Mail gazetesine konuşan arkadaşlarına nazaran bu yüzük gerçek bir nişan yüzüğü. Öte yandan ortada evlilikle ilgili somut bir plan yok.

Yakın etrafına nazaran Hamrick işte bu yüzden o iri taşlı yüzüğü Jagger ile evleneceğinin garantisi olarak tanımlamıyor.

Bazı yorumlara nazaran, aslında evliliğe sıcak bakmayan Mick Jagger o yüzüğü sevgilisine yalnızca onu keyifli etmek için verdi.


‘EVLENMEK CENNETE SEYAHAT ÜZERE GÖRÜLÜYOR… LAKİN HİÇ O DENLİ DEĞİL’
Zaten ünlü müzisyenin geçmişte evlilikle ilgili olarak söyledikleri de bu bahse bakışının bir özeti üzere.

Jagger bir röportajda “Evlilik hakkında kararsızım. Bence evlilik, insanlara çok şey vaat ediyor. Bir defa evlendiğinizde cennete giden yola çıktığınız düşünülüyor.Ama birçok vakit o denli değil. Bence evlilik her vakit dini ve yasal nedenlerin üzerinde temellenmiştir.”

Bu kelamlardan de anlaşılacağı üzere Jagger’ın evliliğe pek sıcak baktığı tez edilemez.

SEKİZİNCİ ÇOCUĞUNUN ANNESİ MELANIE HAMRICK: Melanie Hamrick ile Mick Jagger, 2014 yılında tanıştılar. Çiftin oğlu Deveraux Ovtavian Basil 2016 yılında dünyaya geldi. Bu ortada, ailesinin Devi diye çağırdığı minik çocuk sayesinde Mick Jagger sekizinci defa baba olmanın memnunluğunu yaşadı.

SADECE BİR EVLİLİK YAPTI
Mick Jagger, bugüne kadar tek evliliğini bir devrin ünlü modeli Bianca Jagger ile yaptı. 1971 yılında başlayan bu evlilik 1978 yılında sona erdi. Eski çiftin bu evlilikten 51 yaşında Jade isminde bir kızı var. Jade Jagger, model ve dizayncı olarak tanınıyor.

Bundan evvel Jagger, müzikçi Marsha Hunt ile bağından Karis isminde bir kız babası olmuştu. Karis Jagger şu anda 52 yaşında.

EN ÇOK ÇOCUK BU BAĞDAN DÜNYAYA GELDİ
Mick Jagger, uzun ve çok çocuklu bağlantısını yeniden model olan Jerry Hall ile yaşadı. Bu birliktelikten Georgia May, Elizabeth, James ve Gabriel isminde çocukları dünyaya geldi.

Bu ortada Hall’un da şu ana kadar tek evliliğini iş insanı Rupert Murdoch ile yaptığını fakat bunun da boşanmayla sonuçlandığını hatırlatalım. 

BREZİLYALI MODELDEN DE BİR OĞLU VAR
Mick Jagger’ın, Brezilyalı model Luciana Gimenez Mora ile bağından şu anda 20’li yaşlarında olan Lucas isminde bir oğlu bulunuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir